کارگاه‌ها

* کارگاه جدید (اطلاع و ثبت نام)

 

.

.

.

 

کارگاه‌های پیشین

 

 

* کارگاه حقوق بشر اسلامی چیست؟

ثبت نام این کارگاه به پایان رسیده است.

 

* کارگاه سازمان ملل متحد و امنیت جهانی

فصلنامه مطالعات بین‌المللی و بنیاد مطالعات بین‌المللی و گفتگوهای جهانی برگزار می‌کنند. درسگفتار  موضوعی «سازمان ملل متحد و امنیت جهانی» با حضور دکتر مهدی ذاکریان و شماری از اعضای هیات تحریریه فصلنامه و دانش‌پژوهان.

تاریخ برگزاری کارگاه: دوشنبه 22 دی ماه 1399 ساعت 10 تا 12

 

* مدل شبیه‌سازی مجمع عمومی سازمان ملل متحد

بنیاد مطالعات بین‌المللی و گفت‌وگوی جهانی (همکار اصلی فصلنامه مطالعات بین‌المللی)، نخستین مدل شبیه سازی مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ایران را برگزار می کند. این برنامه قرار است در آبان ماه سال ۱۳۹۹ اجرا شود. این مدل با همکاری مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد و به مناسبت هفتادوپنجمین سالگرد تاسیس این سازمان برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر به زودی ارائه خواهد شد. شما همچنین می‌توانید این اطلاعات را از کانال تلگرام بنیاد مطالعات بین المللی و گفت و گوی جهانی (کلیک کنید) دریافت کنید. 

.

* کارگاه شبیه‌سازی وزاری اکو

«اجلاس بین‌المللی اکو و همکاری‌های ترانزیتی و گردشگری و شبیه‌سازی اجلاس وزرای خارجه اکو» توسط فصلنامه مطالعات بین‌المللی با همکاری بنیاد مطالعات بین‌المللی گفتگوی تمدن‌ها، وزارت امورخارجه و شهرداری مشهد در تاریخ 10 و 11 مهر 1398 برگزار شد. این اجلاس، مباحث مربوط به سازوکارهای همکاری کشورهای عضو اکو در زمینه گردشگری و خطوط ترانزیتی و ترابری را مورد بررسی تخصصی قرار داد و استادان صاحب‌نظر در این حوزه به ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند. همچنین جلسه شبیه‌سازی اجلاس وزرای خارجه اکو توسط شرکت‌کنندگان شبیه‌سازی شد. شرکت‌کنندگان در پایان گواهی رسمی شرکت در این اجلاس بین‌المللی و کارگاه آن را دریافت کردند.